سشوار بی‌سیم Volo Go با فناوری حرارتی تابش مادون قرمز معرفی شد

استارتاپ Volo Beauty در نمایشگاه CES 2019 از سشوار جدید Volo Go مادون قرمز خود که با باتری لیتیوم- یونی کار می‌کند، رونمایی کرد.

سشوار بی‌سیم Volo Go با فناوری حرارتی تابش مادون قرمز معرفی شد

سشوار جدید مادون قرمز Volo Go بدون سیم و تنها با باتری کار می‌کند و می‌تواند با سرعت بالاتری نسبت به سشوارهای معمولی، موهای شما را خشک کند.

استارتاپ Volo Beauty در نمایشگاه CES 2019، سشوار جدید و بی‌سیم خودش را به‌نام Volo Go معرفی کرد. این سشوار به‌لطف فناوری حرارت تابشی مادون قرمز خود به موهای شما صدمه‌ای وارد نمی‌کند و در عین حال می‌تواند بسیار سریع‌تر از سشوارهای معمولی موهای کاربران را خشک کند.

ولوو گو با باتری لیتیوم-یونی کار می‌کند و با اینکه عمر باتری آن تنها ۱۴دقیقه است، ولی در زمانی کمتر از این هم می‌تواند موها را خشک کند. استارتاپ ولووبیوتی ادعا می‌کند که سشوار جدید مادون قرمزش عملکرد خوب و سریعی دارد. باید منتظر باشیم ببینیم در عمل چقدر این ادعاها تایید خواهد شد.

سشوار Volo Go در کیک استارتر رویت شده است و انتظار می‌رود تا اواسط سال ۲۰۱۹ با حمایت‌های مالی به بازار عرضه شود. باید ببینیم این سشوار مادون قرمز چقدر مورد استقبال سرمایه‌گذاران و حامیان طرح‌های ابتکاری قرار خواهد گرفت.

 

منبع : زومیت