مراکز خرید مادرید، میزبان بهترین برندهای دنیا

خرید در مادرید و قدم زدن در مراکز خرید مدرن و بزرگ این شهر، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی در سفر به اسپانیا است.

مراکز خرید مادرید، میزبان بهترین برندهای دنیا

مادرید، پایتخت و بزرگ‌ترین شهر اسپانیا، یکی از مهم‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است. این شهر زیبا، جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد که گردشگران به شوق بازدید از آن‌ها، از سراسر دنیا به این شهر سفر می‌کنند. خرید کردن، یکی از مهم‌ترین بخش‌های سفر‌های امروزی است. همه‌ی ما در سفر به گوشه و کنار دنیا، سعی می‌کنیم چند ساعتی را به خرید سوغات و گشت و گذار در بازارها و مراکز خرید اختصاص دهیم.

مادرید، مراکز خرید بزرگ و فوق‌العاده‌ای دارد. این مجموعه‌های تجاری دیدنی فقط به فروشگاه اختصاص ندارند و در آن‌ها انواع امکانات تفریحی پیدا می‌شود؛ از رستوران و سینماهای بزرگ گرفته تا زمین‌های گلف کوچک و حتی پیست‌های اسکی سرپوشیده.

اگر در سفر به مادرید، با یک روز بارانی مواجه شدید، یا هوای بیرون برای گشت و گذار گرم بود، تردید نکنید و یکی از بهترین مراکز خرید شهر را انتخاب کنید. حتی اگر قصد خرید کردن نداشته باشید، بازدید از این مراکز تجاری لوکس، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی است.

یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید مادرید، مرکز تجاری Principe Pio است. مهم‌ترین دلیل محبوبیت این مجموعه‌ی تجاری این است که درست در مرکز شهر قرار دارد. به راحتی می‌توانید یک روز کامل را در این مجموعه‌ی تجاری و تفریحی بگذرانید. می‌توانید خرید کنید، در رستوران خوب غذا بخورید و در نهایت، روزتان را با دیدن یک فیلم در مجموعه‌ی سینمایی، کامل کنید. در این مرکز، برندهای مشهور نمایندگی دارند. در میان فروشگاه‌های متعدد این مجموعه می‌توانید نام‌هایی چون زارا، ماسیمو دوتی، منگو، اویشو، زارا هوم و… را ببینید. ضمنا رستوران‌های زنجیره‌ای متعددی در این مرکز فعال‌ هستند مثل برگر کینگ، مک دونالد، Wok Wok و… .

این مجموعه‌ی تجاری یکی از بهترین‌ها نه تنها در اسپانیا بلکه در تمام اروپا است. هر چیزی که فکر کنید می‌توانید در این مجموعه‌ی تجاری پیدا کنید. از محبوب‌ترین فروشگاه‌های این مرکز می‌توان به ایکیا، پریمارک، زارا، ماسیمو دوتی، اف نک (FNAC) و… اشاره کرد.

این مجموعه‌ی تجاری یکی از مراکز تجاری مادرید است که در منطقه‌ی Barrio del Pilar قرار دارد؛ این مجموعه به اندازه‌ای است که در آن می‌توانید انواع فروشگاه‌ها و رستوران‌ها را پیدا کنید. اما آن قدر بزرگ نیست که در آن گم شوید یا بتوانید یک بعدازظهر کامل را به گشت و گذار در آن مشغول شوید.

این مرکز یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های تجاری در مادرید است. هر چیزی که بخواهید در این مجموعه در اختیار شما قرار دارد؛ انواع امکانات تفریحی حتی پیست اسکی. علاوه بر فروشگاه‌های پوشاک و رستوران، در این مجموعه می‌توانید تفریحاتی چون بولینگ، گلف، اسکی و… را تجربه کنید و چند ساعتی را همراه با خانواده در این مجموعه ی تجاری و تفریحی بگذرانید.

یکی دیگر از مراکز خرید بزرگ مادرید که خارج از مرکز شهر قرار دارد، مجموعه‌ی تجاری Plaza Norte است. این مجموعه‌ی تجاری هم مثل بسیاری از مراکز خرید بزرگ، علاوه بر فروشگاه، رستوران، سینما و امکانات تفریحی هم دارد. مساحت این مجموعه ۱۴۷ هزار و ۹۲۰ مترمربع است. ۲۰۰ فروشگاه در این مرکز به ارائه‌ی محصولاتی از قبیل پوشاک و متعلقات مد، لوازم منزل، زیورآلات و لوازم الکترونیکی جدید اختصاص دارند. تعداد رستوران‌های این مرکز به ۲۵ عدد می‌رسد و فست فودهای زیادی دارد. مجموعه‌ی سینمایی چندمنظوره از دیگر بخش‌های این مرکز تجاری دو طبقه است.

این مرکز تجاری در حومه‌ی شهر قرار دارد و دارای بیش از ۱۸۰ فروشگاه، رستوران و چندین سالن سینما است.

این مجموعه‌ی تجاری، مثل سایر مراکز خرید مادرید، دارای فروشگاه‌های پوشاک و مد، زیورآلات و رستوران و… است. علاوه بر این‌ها، یک فروشگاه اپل در این مرکز فعالیت می‌کند.

 

منبع : کجارو